Yves Rocher CZ: Tvůrce Rostlinné Kosmetiky

Botanická kosmetika Yves Rocher vzala Evropu, Severní Ameriku a Čínu útokem, a to z dobrého důvodu, francouzská společnost si posledních pět let pěstuje vlastní organické rostlinné ingredience, vyrábí vlastní produkty a prodává je přímo zákazníkům. V průběhu let se produktová řada Yves Rocher rozšířila o vůně, kosmetiku, šampony a kondicionéry, opalovací krémy a pleťové krémy.


Top Sale

Péče proti vráskám v okolí očí Riche Créme

799 Kč

Řada Riche Créme byla vyvinuta speciálně pro potřeby zralé pleti, kterou trápí výrazné projevy stárnutí. Pleť je okamžitě zářivější, získává pocit pohodlí a obnovuje svou přirozenou pružnost. Den za dnem je pokožka jemnější, vrásky a rýhy jsou eliminovány. Už po prvním měsíci používání působí pleť mladším dojmem a září zdravím.


Noční péče proti vráskám Riche Créme

1190 Kč

Svěží a neparfemovaná gelová textura Péče proti vráskám v okolí očí vyhlazuje a vyživuje kontury očí. Viditelně redukuje váčky pod očima a tmavé kruhy a rozjasňuje pohled den za dnem. Pleť v okolí očí je okamžitě vyživená, vrásky mizí. Po měsíci používání vypadá oční okolí odpočinutěji.


Denní zpevňující péče Lifting Végétal

1190 Kč

Objevte revoluci v rostlinném faceliftu s novou řadou Lifting Végétal. Unikátní koncentrované složení se zběhovcem plazivým je svým charakterem podobné kolagenu, nezbytnému komponentu vrstvy pleti zvané dermis. Pleť je zpevněná, posílená a její rysy oživené a omlazené.


Kódy kupónů

Doprava zdarma k objednávkam nad 990 Kč

ACTIVATE DEAL
On Going Offer

30% sleva na všechny základní produkty make-upu

ACTIVATE DEAL
On Going Offer

Objevte nové Regenerační sérum na noc s efektem melatoninu Elixir Botanique a využijte nabídku 2 + 1 zdarma na produkty péče o pleť

ACTIVATE DEAL
On Going Offer

Sleva na vůně – až 25 %

ACTIVATE DEAL
On Going Offer

25% sleva na vlasovou péči

ACTIVATE DEAL
On Going Offer

Nákupní tipy

Musím změnit dodací adresu?

Kontaktujte Zákaznické centrum Yves Rocher na emailové adrese: [email protected] a uveďte prosím číslo Vaší objednávky (CZVPI…). Pokud již byla vaše zásilka expedována, kontaktuje kurýra a informuje jej o změně doručovací adresy. Pokud znáte číslo svého balíku, můžete změnu nahlásit přímo kurýrovi nebo kontaktovat kurýra, jakmile obdržíte kontaktní údaje kurýra.

Kdy dorazí moje zásilka?

Standardní dodací lhůta je do 7 pracovních dnů. Všechny objednávky jsou odesílány do externího skladu ke zpracování a montáži. Balík je následně předán vybranému přepravci k doručení. Pokud vám nebude do této doby doručen, kontaktujte je prosím na [email protected].

Jak zjistím, do kdy mi body platí?

Po přihlášení do zákaznického účtu na www.yves-rocher.cz je v sekci můj účet tato informace uvedena v prvním poli pod stavem bodového konta.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.